Home      Administration
  Football  >    Results       Standings       Rosters       Records        Statistics Program Information Deadline: Tues., Oct 31
Football Results
Select Game Date:
For School Year:
And the Activity:
Conference:
Class:


Wednesday, October 17, 2018 3:00 PM
  New Ulm Cathedral (3-A)  0
  Springfield (3-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 4:00 PM
  Blackduck (7-A)  0
  Red Lake (8-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 4:00 PM
  Concordia Academy-Roseville (4-AA)  0
  Minneapolis North Community H.S. (4-AA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 4:30 PM
  Underwood (4-9MAN)  0
  Park Christian (6-9MAN)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 5:00 PM
  Cook County (7-9MAN)  24
  South Ridge (5-9MAN)  28
 

Wednesday, October 17, 2018 5:00 PM
  Mound Westonka (5-AAAA)  30
  St. Paul Central (4-AAAAA)  12
 

Wednesday, October 17, 2018 5:00 PM
  St. Paul Johnson (3-AAAA)  0
  Minneapolis Washburn (4-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 6:00 PM
  Floodwood (5-9MAN)  0
  Lake of the Woods / Indus / Rainy River (8-9MAN)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 6:00 PM
  Bagley (8-AA)  0
  Warroad (8-AA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 6:00 PM
  Academy Force (3-AAAA)  0
  St. Paul Highland Park (4-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 6:00 PM
  Hibbing H.S. (7-AAAA)  0
  Duluth East (7-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 6:00 PM
  Providence Academy (5-AAAA)  41
  Fridley (4-AAAA)  21
 

Wednesday, October 17, 2018 6:00 PM
  East Grand Forks (8-AAA)  0
  Pequot Lakes (8-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Badger/GB-MR (8-A)  8
  Red Lake County Rebels (8-A)  34
Summary/Stats

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Grand Meadow (1-9MAN)  0
  Randolph (2-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Chaska High school  0
  Robbinsdale Armstrong (6-6A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  SMB Wolfpack (5-AAAA)  0
  Minneapolis Southwest (5-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Dover-Eyota (1-AAA)  31
  Chatfield (1-AA)  12
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Waconia (2-AAAAA)  20
  Chanhassen (2-AAAAA)  8
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Ely (7-9MAN)  16
  North Woods (7-9MAN)  43
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Mountain Iron-Buhl (7-9MAN)  46
  Ogilvie (2-9MAN)  14
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Two Harbors (7-AAA)  45
  Eveleth-Gilbert (7-AA)  8
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Rush City (4-AA)  0
  Deer River (7-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Littlefork-Big Falls (7-9MAN)  0
  Bigfork (7-9MAN)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Osakis (6-AA)  0
  Montevideo (6-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Onamia (4-9MAN)  6
  Carlton (5-9MAN)  56
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Princeton (6-AAAA)  0
  Big Lake (6-AAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Minneapolis South (4-AAAA)  31
  St. Agnes (4-AA)  28
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Kingsland (1-A)  0
  Hayfield (1-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  New York Mills (6-A)  32
  Kimball Area (4-A)  53
Summary/Stats

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Atwater-Cosmos-Grove City H.S. (5-AA)  21
  Sauk Centre (5-AA)  14
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Triton (1-AA)  0
  Zumbrota-Mazeppa (1-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Cambridge-Isanti (7-AAAAA)  48
  Elk River (6-AAAAA)  44
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Hancock (4-9MAN)  0
  Brandon-Evansville (4-9MAN)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  G-F-W (3-AA)  0
  Norwood-Young America (2-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Wrenshall (5-9MAN)  0
  Cromwell-Wright (5-9MAN)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  East Central (7-A)  0
  Hinckley-Finlayson (7-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Forest Lake (5-6A)  0
  Spring Lake Park (5-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Little Falls (8-AAAA)  20
  Milaca (5-AAA)  54
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Southland (1-A)  0
  Goodhue (1-A)  34
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Anoka H.S. (5-6A)  21
  Blaine (5-6A)  34
Summary/Stats

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Fillmore Central (1-A)  55
  Cotter (1-AA)  6
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  St. Cloud Apollo (8-AAAA)  7
  Becker (6-AAAA)  22
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Blue Earth Area High School   0
  Saint James Area (3-AA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  United North Central Warriors (8-AA)  0
  Frazee (8-AA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Browerville-Eagle Valley (4-A)  0
  Parkers Prairie (4-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Worthington (3-AAA)  0
  Waseca (2-AAAA)  62
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Northern Freeze (8-9MAN)  6
  Win-E-Mac (6-9MAN)  54
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  GHEC/Truman (3-9MAN)  12
  Alden-Conger/Glenville-Emmons (2-A)  42
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Plainview-Elgin-Millville (1-AAA)  0
  La Crescent- Hokah (1-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Hermantown (7-AAAA)  0
  Cloquet (7-AAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Pine Island (1-AAA)  10
  Rochester Lourdes (1-AAA)  44
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Cass Lake-Bena (8-A)  0
  Lake Park-Audubon (6-A)  2
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  New Richland-H-E-G H.S. (2-AA)  63
  Lake Crystal-Wellcome Memorial (2-AA)  7
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Zimmerman (6-AAAA)  0
  Dassel-Cokato (2-AAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Woodbury (4-6A)  33
  Stillwater Area (4-6A)  7
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Mesabi East (7-AA)  0
  Braham (7-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Staples-Motley (6-AA)  0
  Pillager (6-AA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Medford (2-AA)  0
  United South Central (2-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Winona (1-AAAA)  0
  Austin (1-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  St. Paul Johnson (3-AAAA)  0
  Minneapolis Washburn (4-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  McGregor (5-9MAN)  0
  Isle (5-9MAN)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Breckenridge (6-AA)  21
  Barnesville (8-AA)  20
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Morris Area/Chokio-Alberta (6-AA)  0
  B O L D (5-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Sauk Rapids-Rice (6-AAAAA)  13
  Hutchinson (2-AAAA)  48
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Belle Plaine H.S. (2-AAA)  0
  Albert Lea (1-AAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Minneapolis Edison (4-AAA)  0
  Columbia Heights (4-AAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  New Ulm (2-AAAA)  0
  Fairmont H.S. (3-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Kelliher/Northome (8-9MAN)  53
  Hill City/Northland (5-9MAN)  16
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  DeLaSalle (4-AAAA)  13
  St. Louis Park (5-AAAAA)  51
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Rothsay (6-9MAN)  12
  Bertha-Hewitt (4-9MAN)  52
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Long Prairie/Grey Eagle  0
  Wadena-Deer Creek (6-AA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  St. Charles (1-AA)  0
  Caledonia (1-AA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Upsala/Swanville (4-A)  0
  Belgrade-Brooten-Elrosa H.S. (4-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Sleepy Eye Saint Mary's (2-9MAN)  16
  Cleveland/Immanuel Lutheran (1-9MAN)  31
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  St. Peter (3-AAA)  0
  Tri-City United (3-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Cannon Falls (4-AAA)  6
  Lewiston-Altura (1-AA)  14
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Albany (6-AAA)  0
  New London-Spicer (6-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Mabel-Canton (1-9MAN)  0
  Lanesboro (1-9MAN)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Duluth Denfeld (7-AAAA)  0
  Grand Rapids (7-AAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Royalton (7-AA)  8
  Kerkhoven-Murdock-Sunburg H.S. (4-A)  29
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Fertile-Beltrami (8-A)  0
  Mahnomen/Waubun Thunderbirds (8-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Jackson County Central (3-AAA)  0
  Pipestone Area (3-AA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Glencoe-Silver Lake (2-AAA)  27
  Litchfield (6-AAA)  20
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Benson (5-AA)  0
  Minnewaska Area H.S. (5-AA)  45
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Canby (5-A)  14
  Yellow Medicine East H.S. (5-A)  2
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Paynesville Area (5-AA)  72
  Maple Lake (4-AA)  16
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Waterville-Elysian-Morristown H.S. (2-AA)  0
  Sibley East (3-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Murray County Central (3-A)  6
  Tracy-Milroy-Balaton (3-AA)  22
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Wayzata (6-6A)  0
  Maple Grove (5-6A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  LeRoy-Ostrander (1-9MAN)  38
  Spring Grove (1-9MAN)  63
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  New Prague (2-AAAAA)  0
  Owatonna (1-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Hawley (8-AA)  0
  Pelican Rapids (6-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Cedar Mountain/Comfrey (3-A)  0
  Westbrook-Walnut Grove (3-9MAN)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Perham (8-AAA)  50
  Park Rapids Area (8-AAA)  16
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Robbinsdale Cooper (5-AAAAA)  0
  Irondale (5-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Holy Family Catholic (2-AAA)  12
  Annandale (5-AAA)  32
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Russell-Tyler-Ruthton (2-9MAN)  0
  Hills-Beaver Creek (3-9MAN)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Rockford H.S. (2-AAA)  0
  Pierz (6-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  International Falls H.S. (7-AAA)  0
  Virginia (7-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Delano (6-AAAA)  0
  Watertown-Mayer (2-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Minneapolis Patrick Henry H. S. (5-AAA)  33
  St. Croix Lutheran Academy (4-AAA)  63
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Buffalo Lake-Hector-Stewart (2-9MAN)  0
  Nicollet (3-9MAN)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Lac qui Parle Valley (5-A)  10
  Minneota (5-A)  55
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Adrian (3-A)  0
  Wabasso (3-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Mahtomedi (4-AAAAA)  0
  North (4-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Spectrum (5-AAA)  0
  St. Anthony Village (4-AAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  St. Paul Humboldt (4-AA)  0
  Breck School (4-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Sleepy Eye (3-A)  0
  Lakeview (5-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Aitkin (7-AA)  0
  Moose Lake/Willow River (7-AA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Lake City (4-AAA)  0
  Kasson-Mantorville (1-AAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Janesville-Waldorf-Pemberton H.S. (2-A)  0
  Wabasha-Kellogg (1-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Bethlehem Academy (2-A)  6
  St. Clair - Loyola (2-AA)  14
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Verndale (4-9MAN)  0
  Wheaton Herman Norcross (4-9MAN)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Thief River Falls (8-AAA)  0
  Detroit Lakes (8-AAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Polk County West (8-A)  0
  Fosston (8-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Edina (6-6A)  0
  Eden Prairie (6-6A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Bemidji (8-AAAAA)  0
  Saint Cloud Tech (6-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Benilde-St. Margaret's School (5-AAAA)  35
  Bloomington Jefferson (2-AAAAA)  34
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Blue Earth Area (2-AA)  0
  Saint James Area (3-AA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Bloomington Kennedy (3-AAAAA)  0
  Richfield (5-AAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Brooklyn Center (5-AAA)  0
  St. Paul Como Park H.S. (4-AAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Buffalo (6-6A)  0
  Rogers (6-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Centennial (5-6A)  0
  East Ridge (4-6A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Rochester Century (1-AAAAA)  0
  Northfield H.S. (1-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Coon Rapids (7-AAAAA)  0
  Hopkins (6-6A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Crookston (8-AA)  0
  Roseau (8-AA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Crosby-Ironton (7-AA)  0
  Pine City (5-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Dawson-Boyd (5-A)  0
  Ortonville (5-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Eastview (3-6A)  0
  Prior Lake (3-6A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Eden Valley-Watkins (5-AA)  0
  Melrose Area (6-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Fergus Falls (8-AAAA)  0
  Dilworth-Glyndon-Felton H.S. (8-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Heron Lake-Okabena / Fulda Coyotes (2-A)  0
  Mountain Lake Area (3-9MAN)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Henry Sibley (3-AAAAA)  0
  Apple Valley (3-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Hill-Murray School (3-AAAA)  0
  St. Thomas Academy (3-AAAAA)  52
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Holdingford (5-AA)  0
  Howard Lake-Waverly-Winsted H.S. (4-AA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Academy of Holy Angels (5-AAAA)  0
  Orono (5-AAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Long Prairie-Grey Eagle H.S. (6-AA)  0
  Wadena-Deer Creek (6-AA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  MACCRAY (2-9MAN)  0
  Edgerton/Ellsworth (3-9MAN)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Mankato East (2-AAAA)  0
  Faribault (1-AAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Marshall (2-AAAA)  0
  Jordan (2-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Mayer Lutheran (4-A)  0
  Lester Prairie \ Holy Trinity (4-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Minneapolis Roosevelt (4-AAA)  39
  St. Paul Harding (3-AAAA)  20
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Minnetonka (6-6A)  0
  Burnsville (3-6A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Monticello (6-AAAAA)  0
  Chisago Lakes (7-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Moorhead (8-AAAAA)  0
  Alexandria Area (8-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Mounds View (4-6A)  0
  White Bear Lake Area (4-6A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  North Branch (7-AAAA)  0
  Proctor (7-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Park Center (5-AAAAA)  0
  Tartan (4-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Red Wing (1-AAAA)  0
  Mankato West (2-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Rochester Mayo (1-AAAAA)  0
  Rochester John Marshall (1-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Rocori (8-AAAA)  0
  Willmar (8-AAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Rosemount (3-6A)  0
  Shakopee (6-6A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Rushford-Peterson (1-A)  0
  Blooming Prairie (1-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  St. Cloud Cathedral (6-AAA)  0
  Foley (6-AAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  St. Michael-Albertville H.S. (5-6A)  0
  Osseo (6-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Red Rock Central (2-9MAN)  0
  Renville County West (2-9MAN)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Totino-Grace (4-6A)  34
  Champlin Park (5-6A)  41
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Martin County West (3-AA)  0
  Redwood Valley (3-AA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Andover (7-AAAAA)  0
  St. Francis (7-AAAAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Lakeville South (3-6A)  0
  Farmington (3-6A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Houston (1-9MAN)  0
  Lyle/Pacelli  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Stewartville (1-AAA)  0
  Byron (1-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Hastings (3-AAAAA)  35
  South Saint Paul (3-AAAA)  9
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Ottertail Central Bulldogs (6-A)  42
  West Central Area/Ashby Knights (6-AA)  2
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Kenyon-Wanamingo (1-AA)  0
  Minnesota Valley Lutheran (3-A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Clinton-Graceville-Beardsley H.S. (4-9MAN)  38
  Hillcrest Lutheran Academy (6-A)  12
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Esko (7-AAA)  0
  Mora (5-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Maple River (2-AA)  0
  LeSueur-Henderson (2-AA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Eagan (3-6A)  0
  Lakeville North (3-6A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Windom Area (3-AA)  0
  Luverne (3-AAA)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Warren-Alvarado-Oslo (8-9MAN)  0
  Laporte  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Chisholm (7-A)  30
  Silver Bay (Wm. Kelley) (7-9MAN)  34
 

Wednesday, October 17, 2018 7:00 PM
  Cretin-Derham Hall (4-6A)  0
  Roseville Area (4-6A)  0
 

Wednesday, October 17, 2018 7:30 PM
  White Bear Lake Area (4-6A)  0
  Mounds View (4-6A)  0
 

Thursday, October 18, 2018 7:00 PM
  Goodridge/Grygla-Gatzke (8-9MAN)  0
  NCE/UH Titans (6-9MAN)  0
 















 


Copyright 1994-2018 Minnesota State High School League
2100 Freeway Boulevard Brooklyn Center, MN 55430-1735    |    (763) 560-2262     |     FAX (763) 569-0499