Home      Administration
  Volleyball, Girls  >    Results       Standings       Rosters       Records        Statistics Program Information Deadline: Tues., Oct. 30
Volleyball, Girls Results
Select Game Date:
For School Year:
And the Activity:
Conference:
Class:


Tuesday, September 25, 2018 4:45:00 PM
  Ellsworth (3-A)  
  Fulda (3-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 4:45:00 PM
  Heron Lake-Okabena (3-A)  
  Southwest Minnesota Christian (3-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 4:45:00 PM
  Upsala (5-A)  
  Browerville (5-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 4:45:00 PM
  Mt. Lake Area - Comfrey (2-A)  
  Hills-Beaver Creek (3-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 4:45:00 PM
  Edgerton (3-A)  
  Westbrook-Walnut Grove (3-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 4:45:00 PM
  Red Rock Central (3-A)  Win
  Murray County Central (3-A)  
(25-18, 25-21, 29-31, 18-25, 17-19)
 

Tuesday, September 25, 2018 5:30 PM
  Liberty Classical Academy (4-A)  Win
  Minnesota State Academy for the Deaf (1-A)  
(22-25,25-17,21-25,23-25)
 

Tuesday, September 25, 2018 5:45:00 PM
  Long Prairie-Grey Eagle H.S. (5-A)  
  Osakis (5-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 6:00 PM
  Melrose Area (6-AA)  Win
  Atwater-Cosmos-Grove City H.S. (5-A)  
(8-25,23-25,25-20,9-25)
 

Tuesday, September 25, 2018 6:00 PM
  Sauk Centre (6-AA)  
  B O L D (2-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 6:00 PM
  DeLaSalle (5-AA)  Win
  Fridley (5-AA)  
(25-13, 25-15, 25-9)
 

Tuesday, September 25, 2018 6:00 PM
  Morris Area/Chokio-Alberta (3-AA)  
  Montevideo (3-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 6:00 PM
  Clinton-Graceville-Beardsley H.S. (6-A)  
  Ortonville (6-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 6:00 PM
  Columbia Heights (5-AA)  
  St. Agnes (4-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 6:00 PM
  Benson (5-A)  
  Minnewaska Area H.S. (3-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 6:00 PM
  North Lakes Academy (4-A)  
  Shattuck-Saint Mary's (2-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 6:15:00 PM
  Kingsland (1-A)  
  Mabel-Canton (1-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 6:30 PM
  St. Paul Academy and Summit School (4-AA)  
  Breck School (5-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 6:30 PM
  Minnehaha Academy (4-AA)  Win
  Blake School (The) (5-AA)  
(25-17,25-9,25-20)
 

Tuesday, September 25, 2018 6:30 PM
  Visitation (4-AA)  
  Concordia Academy-Roseville (4-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 6:30 PM
  Brooklyn Center (5-AA)  
  St. Croix Lutheran Academy (4-AA)  Win
(25-6, 25-5, 25-13)
 

Tuesday, September 25, 2018 6:30 PM
  Lakeview Christian Academy (7-A)  
  Silver Bay (Wm. Kelley) (7-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 6:30 PM
  Northland (7-A)  
  Blackduck (8-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Osseo (5-AAA)  
  Robbinsdale Armstrong (6-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  PACT (5-A)  
  Maranatha Christian Academy (4-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Andover  
  Spring Lake Park (4-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Carlton (7-A)  Win
  Cherry (7-A)  
(25-23,25-16,25-13)
Summary/Stats

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  East Ridge (3-AAA)  Win
  Park (3-AAA)  
(25-6, 25-17, 25-4)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Bigfork (7-A)  
  Floodwood (7-A)  Win
(25-15, 25-22, 25-7)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Norwood-Young America (2-AA)  
  Watertown-Mayer (5-AA)  Win
(25-13, 18-25, 25-15, 25-19)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Two Harbors (7-AA)  
  Cromwell-Wright (7-A)  Win
(25-8,25-17,25-13)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Champlin Park (5-AAA)  
  Centennial (4-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Champlin Park (5-AAA)  
  Minneapolis Roosevelt (4-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Holy Family Catholic (2-AA)  Win
  International School of MN / Eagle Ridge Academy (5-AA)  
(25-10, 25-11, 25-8)
Summary/Stats

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Chanhassen (2-AAA)  
  Waconia (2-AAA)  Win
(27-25, 25-14, 25-23)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  St. Peter (2-AA)  
  Sibley East (2-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  St. Croix Preparatory Academy (4-AA)  Win
  West Lutheran (4-A)  
(25-27, 20-25, 19-25)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  St. Michael-Albertville H.S. (5-AAA)  Win
  St. Francis (7-AAA)  
(18-25,26-28,15-25)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Cloquet (7-AA)  
  Esko (7-AA)  Win
(23-25, 21-25, 24-26)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Minneapolis South (6-AAA)  Win
  Minneapolis Edison (5-AA)  
(25-19, 25-11, 25-17)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  South Ridge (7-A)  Win
  Mountain Iron-Buhl (7-A)  
(25-16, 25-19, 25-23)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Wabasso (3-A)  
  Springfield (2-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Mounds Park Academy (4-A)  
  Providence Academy (5-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Chisholm (7-A)  
  Mesabi East (7-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Faribault (1-AAA)  
  Rochester Mayo (1-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Sauk Rapids-Rice (8-AAA)  
  Rocori (6-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  St. Anthony Village (5-AA)  
  Academy of Holy Angels (4-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Verndale (5-A)  
  Pine River-Backus (5-A)  Win
(25-22, 25-22, 17-25, 27-25)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Cedar Mountain (2-A)  
  Buffalo Lake Hector Stewart  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  St. Cloud Apollo (8-AAA)  
  Fergus Falls (8-AA)  Win
(25-19, 22-25, 26-28, 25-22, 15-7)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Eveleth-Gilbert (7-AA)  
  Greenway (7-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Chisago Lakes (7-AAA)  
  Buffalo (5-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Hutchinson (2-AAA)  
  Mayer Lutheran (2-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Henry Sibley (3-AAA)  
  Tartan (4-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Sartell-Saint Stephen (8-AAA)  
  Brainerd (8-AAA)  
Summary/Stats

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Albert Lea (1-AAA)  
  Owatonna (1-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Winona (1-AAA)  
  Rochester John Marshall (1-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Sleepy Eye (2-A)  
  Sleepy Eye Saint Mary's (2-A)  Win
(25-19,25-21,25-14)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Totino-Grace (5-AA)  
  Park Center (5-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Andover (7-AAA)  
  Spring Lake Park (4-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Waterville-Elysian-Morristown H.S. (2-A)  Win
  Jordan (2-AA)  
(25-16, 25-20, 25-21)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Madelia (2-A)  
  Cleveland (2-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Ely (7-A)  
  Marshall School, Duluth (7-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Royalton (5-A)  
  Swanville (5-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Stillwater Area (4-AAA)  
  Woodbury (4-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Nicollet (2-A)  
  ML-GHEC-T (2-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Southwest Christian (2-AA)  
  Minneapolis Southwest (6-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Wayzata (5-AAA)  
  Hopkins (6-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Deer River (7-A)  
  Littlefork-Big Falls (7-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Duluth Denfeld (7-AA)  
  Grand Rapids (7-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Robbinsdale Cooper (5-AAA)  
  St. Paul Como Park H.S. (4-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Minneapolis North Community H.S. (4-A)  
  Christian Life School (1-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Legacy Christian Academy (4-A)  
  Heritage Christian Academy (4-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Forest Lake (7-AAA)  
  Cretin-Derham Hall (3-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Lakeville North (1-AAA)  Win
  Eastview (3-AAA)  
(20-25, 22-25, 23-25)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Anoka (7-AAA)  
  Blaine (7-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Farmington (1-AAA)  
  Shakopee (2-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Rochester Century (1-AAA)  
  Northfield H.S. (1-AAA)  Win
(14-25, 25-21, 25-19, 22-25, 13-15)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  New Ulm Cathedral (2-A)  
  Minnesota Valley Lutheran (2-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Cedar Mountain (2-A)  
  Buffalo Lake-Hector-Stewart (2-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Cambridge-Isanti (7-AAA)  
  Rogers (5-AAA)  Win
(25-11, 25-8, 25-21)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Roseville Area (4-AAA)  
  White Bear Lake Area (4-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Dassel-Cokato (6-AA)  
  Maple Lake (6-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Bloomington Jefferson (6-AAA)  
  Eden Prairie (2-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Austin (1-AAA)  
  Mankato West (2-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Coon Rapids (5-AAA)  
  Elk River (7-AAA)  Win
(25-18,25-21,25-16)
Summary/Stats

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Hermantown (7-AA)  
  Virginia (7-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Hill City (7-A)  Win
  Nashwauk-Keewatin (7-A)  
(25-21, 14-25, 17-25, 19-25)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  International Falls H.S. (7-AA)  
  Hibbing (7-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Maple Grove (5-AAA)  
  Irondale (4-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Moose Lake/Willow River (7-A)  
  Barnum (7-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  North (4-AAA)  
  Mounds View (4-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Park Rapids Area (8-AA)  
  Pequot Lakes (8-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Litchfield (3-AA)  
  Eden Valley-Watkins (3-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Trinity School at River Ridge (4-A)  
  Lester Prairie \ Holy Trinity (2-A)  Win
(25-19, 25-22, 25-12)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Minneapolis Patrick Henry H. S. (4-A)  
  Minneapolis Washburn (6-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Lakeville South (1-AAA)  
  Eagan  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Rockford (5-AA)  
  Paynesville Area (3-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Annandale (6-AA)  
  Howard Lake-Waverly-Winsted H.S. (6-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Alexandria Area (8-AAA)  
  St. Cloud Tech  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  New London-Spicer (3-AA)  
  Belgrade-Brooten-Elrosa H.S. (5-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:00 PM
  Lakeville South (1-AAA)  
  Eagan (3-AAA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Lyle-Pacelli (1-A)  
  Grand Meadow (1-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  New Richland-H-E-G H.S. (2-A)  Win
  Blooming Prairie (1-A)  
(21-25, 19-25, 22-25)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Tri-City United (2-AA)  
  Medford (1-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Kittson County Central (8-A)  Win
  Northern Freeze (8-A)  
(22-25, 21-25, 17-25)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Albany (6-AA)  
  Pierz (6-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Spring Grove (1-A)  
  Lanesboro (1-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Saint James Area (3-AA)  
  Luverne High School   
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Parkers Prairie (6-A)  
  Bertha-Hewitt (5-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Central Minnesota Christian (3-A)  
  Kerkhoven-Murdock-Sunburg H.S. (5-A)  Win
(3-1)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  St. Clair (2-A)  
  Alden-Conger (2-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Foley (6-AA)  Win
  Zimmerman (6-AA)  
(21-25, 25-20, 18-25, 20-25)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Brandon-Evansville (6-A)  
  Hillcrest Lutheran Academy (6-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Minneota (3-A)  Win
  Canby (3-A)  
(22-25, 15-25, 7-25)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Tracy-Milroy-Balaton (3-A)  
  Lakeview (3-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Goodhue (1-A)  Win
  Randolph (1-A)  
(21-25, 17-25, 20-25)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Battle Lake (6-A)  Win
  Ashby H.S./Destiny Academy (6-A)  
(25-7, 21-25, 25-12, 25-13)
Summary/Stats

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Lake City (1-AA)  
  Cannon Falls (1-AA)  Win
(25-19, 25-21, 25-21)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Byron (1-AA)  Win
  Hayfield (1-A)  
(21-25, 9-25, 25-17, 29-27, 17-19)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  La Crescent- Hokah (1-AA)  
  Caledonia (1-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Pipestone Area (3-AA)  
  Jackson County Central (3-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Lewiston-Altura (1-A)  Win
  Rushford-Peterson (1-A)  
(25-21, 27-29, 17-25, 18-25)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Dawson-Boyd (3-A)  
  Russell-Tyler-Ruthton (3-A)  Win
(25-18, 21-25, 25-11, 25-19)
Summary/Stats

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Mahnomen/Waubun Thunderbirds (8-A)  
  Fosston (8-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Stewartville (1-AA)  Win
  Pine Island (1-AA)  
(25-22, 25-10, 25-11)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Pine City  
  Hinckley-Finlayson (5-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Warroad (8-AA)  
  Roseau (8-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Belle Plaine H.S. (2-AA)  Win
  Mankato East (2-AAA)  
(9-25, 8-25, 18-25)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Fertile-Beltrami (8-A)  
  Park Christian (6-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Redwood Valley (3-AA)  
  Marshall (3-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Saint James Area (3-AA)  
  Luverne (3-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  East Central (5-A)  
  Rush City (5-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Rothsay (6-A)  
  Underwood (6-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Yellow Medicine East H.S. (3-A)  Win
  MACCRAY (3-A)  
(26-24,17-25,10-15)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Kasson-Mantorville (1-AA)  
  Kenyon-Wanamingo (2-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Lac qui Parle Valley (3-A)  
  Renville County West (3-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:15:00 PM
  Rochester Lourdes (1-AA)  
  Zumbrota-Mazeppa (1-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Stephen-Argyle Central (8-A)  
  Warren-Alvarado-Oslo (8-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Fairmont (2-AA)  
  Waseca (2-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Menahga (6-A)  
  New York Mills (6-A)  Win
(25-17, 25-20, 25-23)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Red Lake Falls (8-A)  
  Red Lake County Central (8-A)  Win
(25-14, 25-19, 25-15)
Summary/Stats

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Sebeka (6-A)  
  Pelican Rapids (6-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Climax/Fisher (8-A)  
  Lake Park-Audubon (6-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Braham (5-A)  
  Ogilvie (5-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Ada-Borup (8-A)  Win
  Bagley (8-AA)  
(25-14, 25-12, 25-15)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  New Ulm (3-AA)  Win
  Blue Earth Area  
(25-14, 25-15, 25-20)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Northland H.S.  
  Blackduck (8-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Laporte (5-A)  
  Nevis (5-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Lake of the Woods H.S. (8-A)  
  Badger/GB-MR (8-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Staples-Motley (8-AA)  
  Pillager (5-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Hawley (8-AA)  
  Perham (8-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Moorhead (8-AAA)  
  Dilworth-Glyndon-Felton H.S. (8-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Detroit Lakes (8-AA)  
  East Grand Forks (8-AA)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  West Central Area High School  
  Wheaton-Herman-Norcross (6-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Barnesville (6-A)  
  Frazee (6-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Walker-Hackensack-Akeley H.S. (5-A)  
  Northome/Kelliher (8-A)  
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Thief River Falls (8-AA)  Win
  Win-E-Mac (8-A)  
(16-25, 22-25, 25-27)
 

Tuesday, September 25, 2018 7:30 PM
  Sacred Heart (8-A)  
  Goodridge/Grygla-Gatzke (8-A)  
 

Wednesday, September 26, 2018 6:00 PM
  St. Paul Humboldt/Open World Learning (4-A)  
  Hmong College Prep Academy (4-A)  
 

Wednesday, September 26, 2018 6:00 PM
  St. Paul Humboldt/Open World Learning (4-A)  
  St. Paul Prep/HSRA (4-AA)  
 

Wednesday, September 26, 2018 6:00 PM
  St. Paul Humboldt/Open World Learning (4-A)  
  Academy for Sciences & Agriculture (4-A)  
 

Wednesday, September 26, 2018 7:00 PM
  Cristo Rey Jesuit (4-A)  
  Richfield (6-AAA)  
 

Wednesday, September 26, 2018 7:00 PM
  St. Paul Como Park H.S. (4-AA)  
  St. Paul Johnson (4-AA)  
 

Wednesday, September 26, 2018 7:00 PM
  St. Paul Washington Technology Magnet (4-A)  
  St. Paul Central H.S. (4-AAA)  
 

Wednesday, September 26, 2018 7:00 PM
  St. Paul Harding (4-AA)  
  St. Paul Highland Park (3-AAA)  
 















 


Copyright 1994-2018 Minnesota State High School League
2100 Freeway Boulevard Brooklyn Center, MN 55430-1735    |    (763) 560-2262     |     FAX (763) 569-0499